Świetna książka o Włoszech na wakacje – nowość

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą książką Maksymiliana D. Czornyja, autora bloga promessadimatrimonio.wordpress.com pt. „Adwokat Włocha, czyli 10 barów do espresso”.
Pozycja wyśmienita do przeczytania nie tylko na włoskiej plaży, ale także w każdym innym miejscu dla tych, którzy chcą się poczuć jak w Italii.

Z opisu wydawnictwa:
Jak wybrać nie najdroższe, ale najlepsze włoskie wino, ocet, grappę czy oliwę? Co mówi prawo o wymiarach, sposobie i miejscu uprawy pomidorów wezuwijskich, czosnku polezyjskiego czy szparagów z Bassano del Grappa? Ta książka pozwala spojrzeć na Italię z całkowicie nowej perspektywy. Znajdziecie w niej informacje przydatne dla tych, którzy chcieliby kupić we Włoszech nieruchomość, odmówić przyjęcia mandatu lub założyć firmę. Dowiecie się jak nabyć obywatelstwo i czy warto płacić podatki. Avanti!”

Z opisu autora:

Nie ma w niej nic o romansie pod słońcem Toskanii, ale za to jest sporo o tym jak wybrać najlepsze włoskie wino, oliwę, grappę czy ocet (prawne regulacje dotyczące m.in. etykiet). Ponadto przeczytacie, jak kupić we Włoszech nieruchomość (skoro w Polsce rolnej nie można, a rolną jest prawie każda) oraz, czy warto płacić podatki. Ze spraw interesujących pisałem o tym, dlaczego gwałt (jeszcze niedawno) zastępował miłosne starania, a zdrada żony była czymś gorszym od zdrady męża (prawnie już nie jest). Do tego dużo, dużo więcej dla miłośników historii, prawa, Włoch i nie tylko.

bti

Do nabycia m.in. w:

http://www.taniaksiazka.pl/adwokat-wlocha-czyli-10-barow-do-espresso-p-748058.html

http://www.gandalf.com.pl/e/adwokat-wlocha-czyli-10-barow/?abpid=11&abpcid=136&utm_source=ads4books&utm_medium=cps&utm_campaign=buybox

http://www.publio.pl/adwokat-wlocha-maksymilian-dymitr-czornyj,p142559.html?utm_medium=11&utm_campaign=29&utm_content=buybox3.309222.0.2.aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLnBsLw==&utm_source=Ads4books

http://www.legimi.com/pl/ebook-maksymilian-dymitr-czornyj-maksymilian-dymitr-czornyj,b146427.html?abpid=11&abpcid=9

Polecamy!

3 uwagi do wpisu “Świetna książka o Włoszech na wakacje – nowość

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s